Farmina Pet Foods Türkiye’nin Beşiktaş Belediyesi ile gerçekleştirdiği “Can Dostları ile El Ele” etkinliği yağmur, çamur dinlemedi! Durmayan yağmur, hafif esen rüzgara rağmen yaklaşık 200 pati dostunun katıldığı etkinlikte herkes bir aradaydı. Pet Palas, Dog and The City, Jack’in Dolabı, Sessizliğin Sesi, GK Design, Lolika, Engelsiz Hayvanlar, Zee Dog, Teepee House, Bana Göz Kulak Ol, Patizade, Trendy Paws ve daha çok markanın buluştuğu “Can Dostları ile El Ele” etkinliğinde Işkın Moğol Alçı, Ali Yeşilırmak, Gamze Aral’ın yanı sıra Ece Özdikici, Sevda Demirel, Nicole Rone ve Sinan Güleryüz gibi sevilen isimler de vardı…

Tüm hayvan dostları bir aradaydı!

Kurulan stantlardan kazanılan gelirin sokak ve barınak canları için harcandığı etkinlikte Farmina Pet Foods Türkiye ailesi hayvanlar için duyarlı olduklarını bir kez daha belli ettiler ve etkinliğe katılan kişiler adına mama bağışında bulundular. Bunun yanı sıra, Veteriner Hekim Dr. Levent Bayraktar, Veteriner Hekim Sara Ece Ulutürk’ün hayvanlar ile ilgili engin bilgilerini hayvan sahipleriyle paylaşmalarına da ortam yarattılar. Hem eğlenip, hem bilgi sahibi olan, bir yandan alışveriş yapan hayvan sahipleri ise bir haftasonunu daha Farmina Pet Foods Türkiye ailesi ile geçirdi.

Birçok pati sahibinin dışında çok sayıda dernek, üniversite ve butiklerin katılmış olduğu etkinlikte toplanan 2,5 ton mama ise derneklere bağışlandı.

Teşekkürler!

 

Fotoğraf: Yağmur Ağcaoğlu