Gülücük’ün kanı yerde kalmadı

Acımasızca öldürülen Gülücük'ün ve ona sahip çıkan insanların, öldüren kişilerin cezalandırılması için uğraşmaları ve başarmalarının hikayesi...

Sessizliğin Sesi kermesinde buluşalım!

El emeği göz nuru ürünlerin gelirinin ormanlardaki canların beslenmesine, tedavisine destek olacağı kermese tüm hayvanseverleri bekliyoruz!

Sergide buluşalım!

Sokaklarda yaşam savaşı veren hayvanların tedavisine destek olabilmek için seni de “SOKAK HAYVANLARI-2016” fotoğraf sergisine bekliyoruz.

Köpekleri kurtaran köpek; Harley!

Yaşadığı tüm kötülüklere rağmen insanlara küsmeyen, insanları sevmeye devam eden "Köpekleri kurtaran köpek" Harley ve hikayesi!

Hayvanseverlerden Oysho’ya tam destek!

Soğuk, kar, fırtına ve yaşam savaşı... Sokak hayvanları için durum tam olarak bundan ibaretken güzel insanlardan güzel davranışlar görmek paha biçilemez!

Wuufbox Cafe’de bir kahve içmeye ne dersiniz?

Wuufbox Cafe, hem merkezden uzaklaşmadan, hem de deniz havası eşliğinde kahve içmenize ve köpeğinizle saatlerce oturmanıza imkan sağlıyor.

Sokak hayvanları için yogada buluşalım!

Sokak hayvanlarının tedavisine destek olmak için yoga dersimize katılmanız yeterli!

Koala tasma hayvanseverlerden destek bekliyor!

Kaybolan köpekleri boynundaki tasma ile bulmak desteğinizle mümkün olacak; Koala Tasma!

“1 Pati 1 Aşk”

Nilüfer Belediyesi Hayvan Bakım ve Tedavi Merkezi'nin de dahil olduğu "1 Pati 1 Aşk" projesi hayvanseverler tarafından yoğun ilgi gördü.

Mutlaka izleyin: Evcil hayvanların gizli yaşamı

Siz evde yokken kediniz ne yapıyor? Köpeğiniz kapının dibinde sizi mi bekliyor yoksa evin keyfini mi çıkarıyor? Cevapları "Evcil hayvanların gizli yaşamı"nda saklı!

Country Fest’te PAGDER rüzgarı!

Hafta sonu düzenlenen 4x4x2 Country Fest'te açtığı stant ile hayvan sahiplerini plastik artıklar hakkında bilinçlendiren PAGDER rüzgarı hakimdi!

Moshiqa dünyanın dört bir yanında parıldıyor!

Lady Gaga, Leonardo DiCaprio gibi isimlerin petleri için tercih ettiği Moshiqa dünyanın dört bir yanında parıldamaya devam ediyor!
4,401BeğenenlerBeğen
4,665TakipçiTakip Et
267TakipçiTakip Et
216Aboneler Abone