Bir yanda yakıp yıkanlar bir yanda onaranlar… Hayvanlar söz konusu oldu mu, birçoğumuz mücadele için ne çabalar veriyor, uğraşıyor ve gerek tedavileri, gerek beslenmeleri gerekse yuvalanmaları için savaşıyoruz. Kimi zaman destek verenlerle büyüyor, kimi zaman yalnızlığımızda çırpınıyoruz. Ama pes etmiyoruz. Pes etmediğimiz için de dikkat çekiyoruz. Tutku Gümüş gibi… Tutku Gümüş birçok beslemeye katılan, canı kurtaran, tedavi ettiren, gönüllü bir hayvansever. Eminim kendisini tanıyanlarınız vardır. Gümüş bu sefer öyle bir şeye aracı oldu ki, haberini es geçmek istemedik.

İsviçre'den sokak kedilerine yardım!Tutku Gümüş aracılığı ile, İsviçre’de gönüllü hayvan aktivisti olan Sabire Cömertpay, Murat Cömertpay, Nursel Akaydar, Seda Toraman, Derya Artman Türkiye’deki canlara kayıtsız kalamadı ve bir kampanya başlattı!

İsviçre’den sokak kedilerine yardım

İsviçre’de gönüllü olan hayvanseverler, Mardin’den İzmir’e Çorlu’dan Adana’ya kampanya başlatarak bir sürü ile yüzlerce kedi evleri bağışlıyorlar. Son zamanlarda sokak hayvanları için duyduğumuz üzücü haberlerin ardından uzaklardan uzanan sevgi dolu kalpler herkesi çok mutlu edeceğe benziyor! Yakında bu kampanyanın ikincisi de düzenlenecek ve köpek evleri de sahiplerine ulaşacak! Teşekkürler güzel kalpli insanlar!