Sessizliğin Sesi Yaşam Derneği ile en özel…

Reşadiye Ormanları'ndaki canların mama ve tedavi desteğini sağlayan, yuvalandırma çalışmaları yapan bir dernek... Sessizliğin Sesi!

Hayvanlarda davranış bozukluğu ve psikoloji

Gökhan Durukan hayvanlara yaklaşım konusunda yapılan hatalar ve daha fazlasını "hayvanlarda davranış bozukluğu ve psikoloji" başlığı altında anlatıyor.

Minik bedende koca bir aşk!

Yüreği cüssesi ile ters orantılı minik melek Yorkshire Terrierler'e ait birçok önemli bilgi bir arada!

Köpeklerin en iyi dostu; Lila Kunacav

Çocukların hayvanlarla olan iletişiminin ne kadar önemli olduğunu bir de Yonca Kunacav'dan dinleyin...

Çocukların doğayı, hayvanları tanımaları çok önemli-Nihan Kayalıoğlu

Nihan Kayalıoğlu çocukların hayvanlarla, doğayla, toprakla iç içe yaşamasının yetişmelerine ne gibi artılar kattığını anlatıyor.

Gamze Aral ile pet eğitiminin incileri!

Her hayvanın sevgiye ihtiyacı olduğunu söyleyen, kedi ve köpekleri iş olarak değil dost olarak gören Gamze Aral ile pet eğitiminin incilerini konuştuk.

Sanata kalbini veren hayvansever; Banu Güç

Yaptığı hayvan portreli sulu boyalar ile sosyal medyada da hayvanseverlerin kalbini çalan Banu Güç Kalbimdeki Patiler'e kalbini açtı...

Koca aslan Chow Chow!

Irkı biraz daha doğru tanımak adına Chow Chow Irk Derneği Chowider Kurucusu Yağmur Tekfidan'ın paylaştığı bilgilere göz atın...

Utku Işıkcevahir: “Eğitimde asla dayak olmaz”

Tanıyanlar çoktur da tanımayanlar için köpeklerin korkmadan eğitime geldikleri Utku Işıkcevahir'i ve köpek eğitimini kendi ağzından dinleyelim...

Köpek eğitmeni yetiştiren okul; Hunde Trainer Team

Köpek eğitmenlik okulu Hunde Trainer Team hakkında bilmek isteyeceğiniz her şey Uğur Kurşun anlatımıyla kalbimdekipatiler.com'da!
4,284BeğenenlerBeğen
4,820TakipçiTakip Et
287TakipçiTakip Et