Perşembe, Temmuz 29, 2021

Kedi maması seçiminde dikkat edilmesi gerekenler

Seçici olan kediler için mama tercih ederken özellikle nelere dikkat edilmelidir? Kedi maması seçiminde dikkat edilmesi gerekenler için ufak ipuçları!

Pandemi döneminde hayvan psikolojisi…

Pandemi döneminde hayvan psikolojisi hakkında merak edilenler, doğru yapılan yanlışlar, yapılması gereken doğrular... Tek bir yazıda!

Köpeklerde Mama Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Köpeklerde mama seçimi yaparken dikkat edilmesi gerekenler köpeğin ırkına, yaşına göre değişkenlik gösterebilir fakat önemli olan mamanın içeriğidir...

Depremden sonra köpeklerde travma

Gamze Aral depremden sonra köpeklerde travma konusu hakkında hayvan sahiplerinin dikkat etmesi gereken noktalara değiniyor!

Deprem anında evdeki canlar için ne yapabiliriz?

Veteriner Hekim Yonca Kuşlu "Deprem anında evdeki canlar için ne yapabiliriz?" sorusunu çok önceden bir paylaşım ile Instagram hesabında yanıtlamış!

Asya Kaplan Sivrisineğine dikkat!

Asya Kaplan Sivrisineği ile mücadele belediyeler tarafından başlatıldı, fakat hayvan sahiplerinin de kedi ve köpekleri için gerekli önlemleri alması oldukça önemli!

Karantina günlerinde köpeklere doğru yaklaşım

Karantina günlerinde köpeklere doğru yaklaşım sadece şimdi değil, bu süreç bitince yaşanacak problemlerin de önüne geçecektir. Peki doğru yaklaşım ne demektir?

Kedilerde yağlı kuyruk sendromu

Kedimin kuyruk bölgesindeki tüyler yapışık ve kötü kokuyor, kedim sürekli kuyruk bölgesini kaşıyor diyorsanız, kedilerde yağlı kuyruk sendromu yazısına mutlaka göz atmalısınız.

Feline İnfeksiyöz Peritonit (FIP) nedir?

Hayvan sahiplerinin daha çok FIP olarak bahsettiği, Feline İnfeksiyöz Peritonit nedir? Hayvanlarda belirtileri nelerdir? FIP hakkında bilmeniz gerekenler ve daha fazlası...

Gıda alerjisi mi gıda intoleransı mı?

Kedi ve köpeklerde sık karşılaşılan gıda alerjisi ve gıda intoleransı arasındaki fark nedir? Petinizde gördüğünüz değişiklik gıda alerjisi mi gıda intöleransı mı?