6 adımda yavru köpek bakımı

Yavru köpek sahiplenen hayvanseverlere birkaç öneride bulunacağız ve 6 adımda yavru köpek bakımı hakkında altın kuralları paylaşacağız.

Amfizem kedilerde görülür mü?

Amfizem; akciğerlerdeki hava keseciklerinin gerilip genişlemesi ile kesecikleri ayıran duvarın yırtılması ve esnekliğini kaybeden akciğerin solunum yetmezliğine yol açtığı bir hastalıktır.

Astım ve kediler…

Kilolu, obez ve dişi kedilerin genellikle solunum yolu rahatsızlıkları açısından risk altında olduğu araştırmalar sonucu ortaya çıkmıştır.

Daha sağlıklı, daha mutlu!

Dört ayaklı dostlarınızın çok daha sağlıklı, çok daha uzun bir yaşam sürmesi için ufak ipuçlarına göz atmaya ne dersiniz?

Dikkat edilmesi gereken hastalık; köpeklerde eclampsia

Köpeklerde eklampsia genellikle dolaşımdaki kalsiyum seviyesinin düşmesine bağlı olarak şekillenen ve köpekler için hayati tehlike doğuran bir hastalıktır.

Dişi kedilerde kızgınlık

Yüksek sesle miyavlayan, yerlerde yuvarlanan kedinize doğru bir şekilde yardımcı olmak için " kedilerde kızgınlık" konusuna bir göz atın...

Eğer köpeğinizde artrit varsa…

Her yaşta ve cinste köpeğin yaşam kalitesini düşüren artrit hakkında bilmeniz gereken önemli noktalar...

Hamile kedi bakımı…

Sokakta hamile bir kedi gördünüz ve bu süre boyunca ona bakmak istiyorsunuz. Eğer tam olarak bu duygular içerisindeyseniz tedirgin olmanız çok normal.
4,248BeğenenlerBeğen
4,820TakipçiTakip Et
291TakipçiTakip Et
1,550Aboneler Abone