Aktif olmak herkese iyi gelir!

Köpekler için hareket halinde olmak, nefes almak gibi bir ihtiyaçtır ve sadece onu değil sizi de stresten arındırır. Çünkü aktif olmak herkese iyi gelir!

Alerji yapma riski en düşük köpek ırkları!

Alerjiniz var ve buna rağmen hayvanlardan vazgeçemiyorsanız, alerji yapma riski en düşük olan köpek ırklarına göz atmalısınız...

Bana bir köpek lazım diyorsanız…

Bana bir köpek lazım demeden önce tüm koşullarınızın bir köpek sahiplenmeye uygun olup olmadığına karar verdikten sonra tercihleri değerlendirmelisiniz.

Bebek ile kedinin tanışması…

Şüphesiz, bebeklerin en iyi arkadaşı hayvanlardır. Peki yenidoğan bir bebek ile kedinin tanışması nasıl olmalıdır? Nelere dikkat edilmelidir?

Bir garip kedi mırlaması…

Mır mır mırrr mırlayarak sahiplerinin yanına giden kedilere dair yapılan araştırmalar sonucunda ortaya çıkan kedi mırlaması hakkında bilmediklerimiz!

Bütün köpekler yüzebilir mi?

Köpekler yüzebilir mi? Her köpek yüzmekten mutlu olur mu? Yüzmek doğuştan gelen bir yetenek midir? İşte merak edilen bu soruların cevapları...

Çocuklar hayvanlarla büyümeli, çünkü…

Hayatında oldukları çocuklara hayvanların kazandırdıkları...

Çocuklar ve köpekler için sonbahar aktiviteleri

Çocuklar ve köpekler için sonbahar aktiviteleri hem hayvan sahiplerini hem de ufaklıkları mutlu edecek ipuçlarıyla dolu!

Çok fazla tüy bakımı istemeyen köpek ırkları

Düzenli tarama, banyo ve bakım ile köpekler çok daha güzel tüylere sahip olabilir ama bazı ırklar vardır ki "çok fazla tüy bakımı istemeyen köpek ırkları" arasında yer alır. İşte o ırklardan bazıları!

Dikkat, zehirli olabilir!

Eğer siz de evinizde rengarenk çiçeklere yer açan bir hayvan sahibiyseniz, seçtiğiniz çiçeklerin köpeğiniz için zehirli olup olmadığını araştırmanız gerekir.

Gececi kediler ve davranış problemleri

Duyunca biraz komik gelebilir ama kediler doğaları gereği gececi kedilerdir! Bu yüzden gece aktif olmaları oldukça normal bir davranıştır.

Hayvan sahiplerinin sık yaptığı hatalar!

Köpeklerine olan sevgilerinden dolayı bazı noktalarda "hayvan sahiplerinin sık yaptığı hatalar" konusu eminiz tüm köpek sahiplerinin dikkatini çekecek!