Bazı sevgilerin tarifi olmaz- Pınar Frht

    Pınar Hanım köpeğiyle tanışma hikayesini ve ona olan duygularını anlatıyor.

    Bir gün DM’den bir mesaj geldi! Mesajı atan Zeynep Hanım bana bir fotoğraf göndermiş ve yardım istiyordu. Fotoğraftaki köpişin gözlerinde yine hüzün, yine çaresizlik ve kahretsin ki korku vardı… 😢😢 Bana uzun bir mesajla bu canı nerede bulduğunu ve ne durumda olduğunu açıklamış.

    “İzmir’de olduğum için sizden yardım istiyorum. Bu güzel oğlana yuva bulmama yardım eder misiniz?” diyordu. Tabii ki dedim ve İzmir’de nerede olduklarını sordum. Ne tesadüf ki aramız sadece 500 metreymiş… Bana fotoğraf atmasını istedim, duş yaptırıp köpüşü kuruttuktan sonra bir fotoğraf attı. O kadar şaşırdık ki, bir duş bu kadar mı değiştirebilir dedik. Ama Zeynep Hanım’ın bir sorunu vardı, kendi köpeğini sokaktan sahiplendiği için, aralarında bir denge kuramamış ve kendi köpişinin bu yakışıklı prensi kıskanmasına engel olamamış. Bana ne kadar söylemek istemese de zor durumda kaldığını hissettim. “Bana getirebilirsiniz, Kıtmir’le tanıştıralım, eğer bir problem olmazsa geçici aile oluruz” dedim ve deyiş o deyiş.

    Çok mutlu oldular ailece, bu yakışıklı pamuk şekerini bana getirdiler. Kıtmir’le sitenin bahçesinde tanıştırdık ve bir sorun maşallah yaşamadık. Fakat ben bu kuzuyu görünce her şeyden korktuğunu düşündüm ve masumluğuna dayanamadım 😢 Bir anda karar verdim onu sahiplenmeye. Eğer evde de bir sorun olmazsa benim oğlum olsun dedim… Ve Kuzu evimizin gönlümüzün oğlu oldu çok şükür. Evet bu Kuzu oğlumun bana gelişinin özeti. Sizlerle paylaşmak istedim, bu arada mesaj gelmesiyle benim oğlum olması arasında bir saat var 💟💟 Eyyy büyük Allah’ım dedim, maddi olarak sıkıntılı günler yaşıyoruz, bu mübarek günde, bir saatte bana gönderdin… Vardır onun kısmeti benim evimde… Önemli olan gönüllerimiz kalbimiz sevgiyle dolu olsun!!!

    Her şeyin üstesinden geliriz oğlum… Merak etme sen! İyi ki geldin, evimize gönlümüze kalbimize… Seni Çokkkk Seviyoruzzz Kuzu Prens 💖💖💖👑 #satinalmasahiplen