Bırakın köpeğinizi çocuğunuz eğitsin

Eğer doğru ilişkiler kurulur ve denge hiçbir zaman bozulmasa çocuğunuz köpeğinizi kolayca eğitebilir, tabii birazcık da sizin yardımınızla!

Havlamamak!

Havlamak köpeklerin doğasında olan bir davranıştır. Buna rağmen birçok insan köpeğinin havlamasını istemez. Peki köpekler gerçekten neden havlar hiç merak ettiniz mi?

İş dünyası köpekleri keşfetti!

Polis ve Askeri Köpek Eğitimi konusunda uzman Göktan Eker iş dünyası köpekleri keşfetti dedi ve polis ve asker köpeği eğitimlerinden bahsetti.

Kedimi eğitebilir miyim?

Birçok kedi sahibi "kedimi eğitebilir miyim, kediler köpekler gibi eğitilir mi?" sorularına cevap aramaktadır. İşte cevaplar!

Kediniz ve köpeğiniz tanışırken…

Kedi ve köpeği birbiriyle tanıştırırken, uyumlu veya en azından kibar, saygılı bir dostluğa sahip olmaları için bir takım noktalara dikkat etmenizde fayda vardır.

Köpeğinize tasmayı çekiştirmeden yürümeyi öğretin

Her gün 5-10 dakika kadar kısa bir sürede vereceğiniz eğitimle köpeğinize tasmayı çekiştirmeden yürümeyi öğretmeniz mümkün!

Köpeğinizi eğitmek için en ideal zamanlar!

Köpeğinizin her gün spontan olarak gerçekleştirdiği davranışları yakalamak onu eğitmenizdeki en kolay ve çabuk yöntemlerden birisidir.

Köpeğinizi kendiniz eğitebilirsiniz!

Kendi köpeğinize onu şımartmadan veya ona ceza vermeden bir şeyler öğretebiliyorsanız eğitmenliğe ilk adımı atmışsınız demektir...
4,248BeğenenlerBeğen
4,820TakipçiTakip Et
291TakipçiTakip Et
1,550Aboneler Abone