Bundan 2 yıl önce Shah’ı ilk gördüğümde farklı olduğunu anlamıştım. Kardeşlerine göre aralarından en enerjiği, en haraketlisi ve en masumu oydu. Shah benim sadece köpeğim değil, aynı zamanda hayat arkadaşım… Tüm günümü onla geçiriyorum ve bundan çok keyif alıyorum, ara sıra ona kızdığım oluyor ama aksine her geçen gün daha da çok bağlanıyorum. Bu hisleri ilk defa yaşıyorum, düşünsenize siz eve geliyorsunuz gelir gelmez üzerinize atlıyor, yalıyor, siz mutsuzken bile sizi güldürebiliyor. Onlar bir köpekten daha fazlası. Benim Shah’a karşı olan duygularımı tarif edilemez bir şey. Ona öyle bağlıyım ki 2 saniye uzak kalsam özlüyorum.

Bazen Shah’a kavuşmak için okul hemen bitsin istiyorum ama bitmiyor tabii ki 🙂 Zaten gelince hem o mutlu oluyor hem ben. Shah benim sonsuza kadar yol arkadaşım olacak, sonuna kadar benim minnağım olarak kalacak. Bu öyle bir şey ki tarifi yok, o yüzden fazla uzatmak istemiyorum. Sadece ona olan sevgim bambaşka bir şey, apayrı bir şey. O bizim ailemizin en küçük ve en tatlı bireyi ❤🐾 Sadece Shah değil diğer tüm köpekleri en az Shah kadar seviyorum, Shah sayesinde her geçen gün köpeklere olan sevgim daha da artıyor daha da çoğalıyor, her defasında binlerce kez iyi ki diyorum iyi ki Shah’a sahibim, bir insan ve bir köpek arasındaki bağ hiç kimsede olamaz.

Derin Peker

Köpekleri çok ama çok sevmemde en büyük katkısı olan Shah onun sayesinde hepsini her şeyden çok seviyorum, her defasında iyi ki Shah’ı almışım diyorum. Elimde olsa bütün köpekleri alacağım eve ama elimde değil işte 🙂

Köpek seven insanların kalbine mutlaka bir pati izi değmiştir zaten. Shah’ın gelmesi ile benim hayatım tamamen değişti, ben hayatımı o canlara adadım. Sonsuza kadar bıkmadan usanmadan Shah’a bakacağım hatta bakabildiğim her köpeğe bakacağım ve bıkmadan onların kakalarını temizleyeceğim. Bundan asla sıkılmam çünkü onların yaşaması için elimden gelen her şeyi yapmaya çalışacağım ve zaten bazı iyi insanlar sayesinde çoğunun karnı doyuyor o insanlar sağolsun onlardan en çok da Gonca abladan öğrendim ben.