Zor günler yaşadığımız şu günlerde Wildfield mamaları; “Milli birlik ve beraberliğimiz adına; bir nebze tebessüm edelim diye bir çekiliş düzenledik. Tüylü dostunuzla birlikte bayrağımız veya Atamız ile bir resminizi paylaşın, şans numarası kazanın!” açıklaması yaparak Cavalier King Charles sahipleri için özel bir çekilişe imza attı!

30 Ocak 2017 tarihinde sosyal medyadan canlı olarak yaptıkları çekilişte 7 ödülü sahiplerine ulaştıran firma yetkilileri biraz olsun hayvan sahiplerinin moralini yüksek tutmayı başardı. 

Cavalier King Charles-Wildfield Türkiyem çekilişi için köpeklerinin M. Kemal Atatürk ya da Türk bayrağı ile fotoğraflarını gönderen ve konsept kareler yakalayan 89, 47, 40, 12, 50, 46, 39 numaralı hayvan sahipleri (Hande Öztan, Merak Sancak, Damla Eltekin, Candost Sever, Sena Arıcı) ödüllerin sahibi oldu. Söz konusu Atamız olunca, ortaya çıkan görüntüler tartışmasız harikaydı!

Bugün itibariyle fotoğraf gönderimi başlayan ve 03.02.2017 tarihinde çekilişi yapılacak olan Dogo Arjantin-Wildfield Türkiyem etkinliğini kaçırmayın deriz! Biz sokak kedisi ve Golden Retriever sahipleri olarak da çekiliş beklediğimizi belirtelim ve Cavalier King Charles-Wildfield Türkiyem çekilişi ödülleri ile yazımızı sonlandıralım:

Cavalier King Charles-Wildfield Türkiyem çekilişi açıklandı!1.Çekiliş: Wildfield tahılsız köpek maması 2 kg
2.Çekiliş: Wildfield tahılsız köpek maması 2 kg
3.Çekiliş: Wildfield tahılsız köpek maması 7 kg
4.Çekiliş: Taşıma çantası
5.Çekiliş: Konserve ödül seti
6.Çekiliş: Kemik ödül seti
7.Çekiliş: Bakım ödül seti