Nestlé Purina PetCare ailesinin üyesi Friskies, 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü’nde sokakta yaşayan kedi dostlarımızı unutmadı, Yemeksepeti BanaBi ve Yemeksepeti Vale ile “Sokaktaki Dostum İçin” adlı kampanya ile anlamlı bir iş birliğine imza attı. 

İş birliği kapsamında 3-4 Nisan tarihlerinde verilecek siparişlerin yanında Friskies ‘Sokaktaki Dostum İçin’ maması da hayvanseverlere ulaştırılacak.

80 yılı aşkın bir süredir evcil hayvanların beslenmesinde dünya çapında öncülük eden ve evcil hayvanlara sağlıklı bir hayat sunmak için inovatif ürünler geliştiren Nestlé Purina PetCare ailesinin üyelerinden Friskies, 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü’nde sokaktaki dostlarımızın iyi beslenmelerine katkıda bulunmak için anlamlı bir projeye öncülük ediyor. Friskies’in Yemeksepeti ile yaptığı iş birliği kapsamında, 3-4 Nisan tarihlerinde İstanbul’un belirli bölgelerinden Yemeksepeti BanaBi ve Yemeksepeti Vale’den sipariş veren hayvanseverlere, aldıkları ürünün yanında Friskies ‘Sokaktaki Dostum İçin’ maması hediye edilecek. Friskies bu iş birliği ile herkesi sokak hayvanlarını beslemeye ve bu güzel duyguyu yaşamaya teşvik ediyor.