Obezite ile mücadele, aslında birçok hastalıkla da mücadele anlamına gelmektedir. Obezite; kalp damar hastalıkları, yüksek tansiyon, şeker hastalığı, bazı kanser türleri, solunum sistemi hastalıkları, kas iskelet sistemi hastalıkları gibi pek çok sağlık probleminin oluşmasına zemin hazırlamakta, hayat kalitesi ve süresini olumsuz yönde etkilemektedir.

Royal Canin ailesi olarak obeziteye dikkat çekmek için köpeklerimizle birlikte koşuyoruz! Koşumuzun yanı sıra, düzenleyeceğimiz etkinlikte Ali Yeşilırmak ve Max’in de desteğiyle eğlenceli workshoplar ve doğru beslenme söyleşileri de olacak.

Siz de obeziteye dikkat çekmek ve köpeğinizle birlikte keyifli aktivitelere katılmak için 22 Eylül Cumartesi günü saat 09:00 – 13:00 arasında Maçka Sanat Parkı’na gelebilirsiniz.

Detayları Royal Canin Turkey Facebook ve Instagram sayfasından takip edebilirsiniz.

 

 

Royal Canin, kedi ve köpeklerin sağlıklı beslenmesinde dünya çapında lider bir markadır. Misyonumuz yıllardır hep aynıdır: Kedi ve köpekleri incelemek ve farklılıklarını anlamak, onlardan öğrenmek ve onların dünyasına saygı duymak hayat amacımızdır. Bu amaç, her kedi ve köpek için ihtiyaçlarına göre özel olarak ırkı, yaşı, ağırlığı, genetik haritasına ve yaşam tarzına göre uygun beslenme sağlamaktadır.