Bazı markalar vardır, kalbimizde taht kurarlar. Sessiz ve derinden, içlerindeki sevgiyi ihtiyaç sahiplerine akıtırlar. İşte Slimwell Konsept de bunlardan biri. Bağdat Caddesi Caddebostan’da incelme ve zayıflama merkezi olarak hizmet veren Slimwell Konsept; geçtiğimiz hafta sokak hayvanları için su kapları hazırlatmış ve sokaktaki canların ferahlamasına bir nebze yardımcı olmuş.

Kaplardaki suların kontrolü çalışanlarda!

Bağdat Caddesi’nde pek çok yere konulan Slimwell Konsept su kapları her gün çalışanlar tarafından tek tek kontrol ediliyor ve eksilen sular tamamlanıyor. İşin sadece kapları koymakla bitmediğini, temiz ve taze su temin ederek tam anlamıyla hayvanları düşündüklerini gösteren Slimwell Konsept ailesi, ayrıca merkeze gelen misafirlere de bu kapşardan dağıtıyor! Bizden söylemesi…

Slimwell

Slimwell Konsept hakkında…

Slimwell Konsept; 2015 yılında Türkiye’de doğmuş bir marka. Konsept olarak Amerika kökenli ancak üretimi Avrupa Birliğinde gerçekleşen FDA onaylı sağlık&güzellik cihazlarını Türkiye’ye getiriyor. Özellikle Amerika’da sağlık klinikleri, sporcu tedavi merkezleri ve hastanelerin bazı birimlerinde kullanılıyor. Slimwell şirketi getirdiği cihazları Türkiye’de pek çok klinik ve güzellik merkezine satarken; aynı zamanda bu cihazların kullanıldığı bir de zayıflama ve incelme merkezi ile hizmet veriyor.

Dünyada benzerlerinden büyük detaylarla ayrılan bu cihazlar; Türkiye’de yeni yeni yaygınlaşıyor. Özellikle diyetisyenlere yapılan bir tanıtım neticesinde, pek çok diyetisyen hastalarını Slimwell Konsept’e yönlendiriyor. Cihazların sistemi basit olmasına rağmen, teknolojik altyapıları sayesinde etkileri yüksek sonuçlar veriyor.

Cihazları muadillerine göre benzersiz kılan büyük detaylar ise; ozon terapi sayesinde etkili sonucun yanı sıra hijyenik yapısı, aromaterapi yapması, su jetleri ile sarf edilen eforun yükselmesi, vakum, kromaterapi, kolajen, düşük atmosferik basınç, kızılötesi gibi ileri teknolojik alt yapının kullanılması olarak özetlenebilir.

Son derece sağlıklı bir zayıflama ve incelme sistemi olan Slimwell’de su içinde pedal çevrilip, vakum ortamında koşu yapılıyor. Spor salonlarında yapılan sporlar gibi olan ancak su ve vakum ile desteklenen bu egzersizler, normal etkilerinin 4 katı kadar fazla fayda sağlıyor.

Siz de kısa zamanda sağlıklı spor yapmak ve incelmek isterseniz, hayvansever bir marka olan Slimwell Konsept’i deneyin…