Kalbimdeki Patiler ve Vita Sanat Galerisi’nin ortaklaşa düzenlediği “Sokak Hayvanları-2016” Fotoğraf Sergisi 24 Eylül 2016 tarihinde kapılarını açtı. İstanbul Veteriner Hekimler Odası, Royal Canin, Wuufbox, The Pawtique, Lolika, HeyLove, Sessizliğin Sesi, Kampüs Köpekleri, Coco Pet Spa, Hepipet, Dogs’ Mon Cheri, Petit Star, Fashion Pet, The Petisserie, Köpük’ün Sokak Macerası kitabı ile Pelin Atan, Duy, Gör Hisset kitabı ile Elif Tezcan, Lolidogs, Yenitepe Veteriner Kliniği, Nişantaşı Petmania Veteriner Kliniği, Avrupa Veteriner Kliniği, Şekerci Veteriner Kliniği, Kirli Pati Petshop&Pet Kuaför, Club Mate, Pet Republic, Patikolik, Trendy Paws, Vetelite Veteriner Kliniği, Yenişehir Veteriner Kliniği, Dog and The City, Pets Kitchens destekleriyle daha da büyüyen, Yağmur Ağcaoğlu, Victoria Shepeleva, Kampüs Köpekleri, Gonca Kaya, Batuhan Ege Örs, Gökmen Şaban, Osman İlder Yalın, Eda Gökçebay, Surhan Turegun, Gökçe Yılmaz, Eda Çeviker, Ayşegül Karatekin, Burak Okan, Birol Bali, Umut Akkoç, Beyza Tokgöz’ün fotoğraflarının sergilendiği “Sokak Hayvanları-2016” Fotoğraf Sergisi’nde ürün ve fotoğrafların geliri sokak hayvanlarının tedavisi için harcanacak.

Focus-Pointo’nun PR ve basın ilişkilerini yönettiği ve ilk günden yoğun bir katılım gören sergi 8 Ekim 2016 tarihine kadar sanat severleri bekliyor. Eğer siz de kalbine pati değmiş hayvanseverler olarak sokaktaki kimsesiz canlara destek olmak isterseniz 24 Eylül- 8 Ekim tarihleri arasında Nakiye Elgün Sok. Davcık Palas Apt. No: 27 Kat:3 Daire:5 Osmanbey- Vita Art Gallery adresini ziyaret edebilirsiniz.

Not:

Erol Makzume, Margarita Parshukova, Umut Akkoç, Toygar Özveren, Ebru Esmen, Tuygum Oruç, İnanç Özkaya, Lizet Moreno, Duygu Işık, Altuğ Özerkli, Irmak Ağcaoğlu, Oğuzhan Kurt ve Özge Tuğcu’ya desteklerinden dolayı sonsuz teşekkürler.

Fotoğraflar ve videolar yüklenmeye devam edecektir…