Yine bir sosyal sorumluluk projesi ve yine Royal Canin! Her sene düzenli olarak mama bağışı dahil olmak üzere birçok etkinlik düzenleyen, Kalbimdeki Patiler ailesinin de birçok projesinin destekçisi olan Royal Canin ailesi, geçtiğimiz hafta Sessizliğin Sesi Yaşam Derneği ile birlikte Reşadiye Ormanları’ndaki canları beslemeye gitti.

Royal Canin ailesinden Reşadiye Orman beslemesi!

Mars Gönüllülük Programı (Mars Volunteer Program – MVP) kapsamında Reşadiye Bölgesi’ndeki sokaklarda yaşayan can dostlarımızın temel besin ihtiyaçlarına doğrudan cevap veren, kedi ve köpeklerin sağlığını ön plana alan ve yaşam kalitesini artırarak daha uzun yaşamalarına olanak sağlayan kuru ve yaş mamalar ile birlikte Royal Canin çalışanları harika bir etkinlik düzenledi.

Yalnızca 2017 senesinde 23,000’den fazla Mars çalışanının toplamda 100,000 saatin üzerinde gönüllü projelerinde çalıştığını ve 100,000’den fazla kedi ve köpeğin sağlıklı beslenmelerine, temel ihtiyaçlarının karşılanmasına ve sahiplendirilmelerine yönelik aktivitelerde bulunduğunu biliyor musunuz?

“Royal Canin’in temel misyonu, Kedi ve Köpekler için Daha İyi Bir Dünya yaratabilmek. Bu hedefimizi gerçekleştirebilmek için, işyeri destekli gönüllülük programları uygulanıyor” diyen Royal Canin Türkiye Kurumsal İletişim Lideri Çağla Çavuşoğlu, “gönüllülük programlarımız aracılığıyla önceliğimiz olan kedi ve köpeklere mama desteği sağlıyor, aynı zamanda da şirket çalışanlarımızın içinde bulundukları toplululuklara olumlu katkıda bulunabilmesi ve bunu yaparken takım çalışmasının her unsurunu kullanarak geliştirebilmesine olanak sağlıyoruz” paylaşımında bulundu. Teşekkürler Royal Canin ailesi!