Sanatçı ve yazar Ömür Gedik hayvanlar için sahnede şarkı söyledi ve bir kez daha hayvanseverlerin kalbinde yer edindi. Nilüfer Belediyesi ve Akademi Veteriner Polikliniği işbirliği ile Bursa Hayal Kahvesi’nde sokak hayvanları için bir konser düzenlendi.

Gedik: “Nilüfer Belediyesi’nin sokak hayvanları için gerçekleştirdiği çalışmaları yakından takip ediyorum. Bu konuda birçok proje geliştiriyorlar, ayrıca kalıcı çözümler için çeşitli toplantılar, çalıştaylar düzenliyorlar. Zorlu kış şartlarında onlar için düzenlediğimiz bu etkinliğe verdiğiniz destek çok anlamlı”

Sokak hayvanlarına yönelik projelerle adından sıkça söz ettiren, sanatçı ve yazar Ömür Gedik, “Seyirci kalma” sloganıyla bu yıl ikincisi düzenlenen mama konserine katılarak duyarlılığını bir kez daha gösterdi. Elde edilen gelirin sokak hayvanları için kullanılacağı Hayal Kahvesi’ndeki konsere hayvan dostları da büyük ilgi gösterdi. Gedik’in seslendirdiği parçalarla konsere katılanlar hem keyifli bir gece geçirdi hem de sokak hayvanları için bağışta bulunmuş oldu.