Genç, yaşlı, kedi, köpek… Çağımızın petlerde de en sık karşılaşılan hastalıkları arasında yer alan obeziteye dikkat çekmek için Royal Canin ailesi, 22 Eylül tarihinde Maçka Sanat Parkı’nda harika bir etkinliğe imza attı. Malum, petlerimiz özellikle köpeklerimiz yediğimiz her şey göz diker, mamaları yetmezmiş gibi evdeki her yemeğe sulanırlar. Dayanamayıp verdiğimiz her besin de onların obezite ile karşılaşmasına neden olabilir.

Sağlıklı yaşam için sağlıklı beslenmenin şart olduğunu savunan Royal Canin ailesi de obeziteye dikkat çekmek için köpek sahiplerini parka, obeziteye dikkat çekmek için “Köpeğimle Koşuyorum” etkinliğine davet etti.

Obeziteye dikkat çekmek için “Köpeğimle Koşuyorum” etkinliğinde koşu sonrasında Ali Yeşilırmak ve Max harika şovları ile hayvanseverleri büyüledi.
Hediyeler ve şovlar etkinliğe renk kattı

Yaklaşık 45 köpek ile birlikte gerçekleştirilen etkinlikte küçük, orta ve büyük ırklar için ayrı rotalar hazırlandı. Taşınabilir köpek su kabı ve tshirtler ile başlayan hediye yağmurunun ardından, obeziteye dikkat çekmek için “Köpeğimle Koşuyorum” etkinliğinin koşusu sonrasında firma bünyesinde çalışan veteriner hekimler etkinliğe katılan köpeklerin kilo durumuna göre mama önerisinde bulundu ve önerdikleri mamalardan hediye etti. Anlayacağınız geçtiğimiz Cumartesi günü, biz spor severler köpeklerimizle hatta bebeklerimizle birlikte çok keyifli bir zaman geçirdik. Daha fazlası için Youtube kanalımızdaki obeziteye dikkat çekmek için “Köpeğimle Koşuyorum” etkinliği videolarına göz atabilirsiniz!