Gün geçmiyor ki Farmina Pet Foods petler için düzenlediği partilere ara versin! İstanbul, İzmir derken beklenen oldu ve Farmina Pet Foods ailesi, “10. Geleneksel Countryranch” etkinliği ile hayvanseverlere sürpriz yaptı! Bodrum Turgutreis Countryranch Atlı Kulübü’nde harika bir “Farmina Pet Foods ile 10. Geleneksel Countryranch” planlayan firmanın hayvansever çalışanları, Gonca Kaya’nın sunumuyla pati sahiplerine keyifli dakikalar yaşatacağa benziyor.

Farmina Pet Food Bodrum’daki pati severlerle buluşuyor!

Birbirinden heyecanlı ve eğlenceli yarışmalarla 13 Ağustos Pazar Günü’nüzü renklendirmek, bir yandan da sokak hayvanlarına yardımcı olmak isterseniz Farmina Pet Foods Türkiye ana sponsorluğunda gerçekleşecek 10. Geleneksel Countryranch’e mutlaka uğrayın deriz. Girişin 5 TL olacağı etkinlikte toplanan gelir ile Turgutreis Sahipsiz Hayvan Barınağı’na yardımda bulunacak ve yarışmalarda dereceye girerseniz sürpriz hediyeler kazanacaksınız. Sıcaklığın bunaltmadığı saatlerde, petinizle yaz aktivitelerine dahil olmak için harika bir fırsat!

Unutmayın!

13 Ağustos Pazar günü saat 17.00’da Turgutreis Countryranch Atlı Spor Kulübü’nde, “Farmina Pet Foods ile 10. Geleneksel Countryranch” etkinliğinde pati severler olarak buluşuyoruz. Tahmin ettiğinizden daha eğlenceli geçecek olan etkinliğe tüm pati severleri bekliyoruz!

Etkinlik detaylarını takip etmek için;

Facebook: https://www.facebook.com/farminapetfoodsturkiye/

Instagram: https://www.instagram.com/farminapetfoodsturkiye/