Farmina Pet Foods Türkiye ailesi 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü için harika bir projeye hazırlanıyor! Sahipsiz canlar için hayvan sahipleriyle bir araya gelmeyi planlayan ve bunun için barınaklara mama bağışında bulunacak olan Farmina Pet Foods Türkiye’nin “Bir pati de sen tut!” projesine destek olmaya ne dersiniz?

“Bir pati de sen tut” etkinliklerinde buluşalım!

1 Ekim ve 8 Ekim tarihlerinde yapılacak olan etkinlikte, Farmina Pet Foods Türkiye sahipsiz canlar için hayvan sahipleriyle bir araya gelecek ve patili dostlarımızın beslenmesi için, etkinliğe gelen pati sayısı kadar 5 kg mama bağışlayacak.

Bir pati de sen tut

İstanbul Beşiktaş, İzmir Karşıyaka Belediyeleri ve birçok hayvansever kuruluşlar ile beraber düzenlenecek olan etkinlikte, tek yapmanız gereken patili dostunuz ile gelip, kayıt masasında yardım edeceğiniz kuruluşu seçmek! Katılan her bir patili dost için 5 kg mama bağışlanacak olan etkinlikte, hedef 2,5 tona ulaşarak sahipsiz canlara yardım etmek.

Farmina Pet Foods Türkiye ailesi; “Amacımız tek bir içten dokunuşla tüm sevgisini bizlerle paylaşan patili dostlarımıza destek olmak için bir araya gelmek.

Hastalıklarla mücadele eden, açlıkla başa çıkmaya çalışan, terk edilmiş ya da hiç bilmediğimiz zor şartları yaşamış olan bu patili dostlarımızı mutlu etmek için bir günlüğüne BİR OLALIM! “Her kim aç bir hayvan beslerse aynı zamanda ruhunu besler.” der Charlie Chaplin. Ruhumuzu beslemek, sahipsiz canlarımıza yardım etmek için bir araya gelmeye var mısınız? Sahipsiz dostlarımız bizlerden yardım bekliyor. Belki hepsine evlerimizi açamıyoruz ama kalbimizde onlar için sonsuz bir yer var unutmayın. Bu sosyal sorumluluk projesinde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.” diyor ve tüm pati severleri etkinliklerine bekliyor!

Detaylı bilgi için Farmina Pet Foods Türkiye’nin sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.