Uygun fiyatlar ile satışa sunduğu ürünler ile birçok ülkede tercih edilen markalar arasında yer alan Ikea’da, hayvan sahiplerini mutlu edecek harika ürünler satıldığını biliyor muydunuz? Uzun yıllar aynı ürün tasarımları, farklı renk seçenekleri ile çizgisinden ödün vermeyen Ikea, bu sefer de kedi ve köpek ürünleri ile müşterilerinin kalbini çaldı. Mama kabı, su kabı, yatak, tarak derken pet camiasına da giriş yapan Ikea bakalım Lurvig Serisinin yanı sıra başka çeşitler de ekleyerek pet ürünlerini zenginleştirecek mi?

Hayvanseverler Lurvig serisini çok sevmiş

Ikea’nın hayvansever tasarımcıları, ürün çeşitliliğini geliştirirken veteriner hekimlerin desteğini alarak, hayatımızın, evimizin baş köşesinde yer olan kedi ve köpeklerimizin ihtiyaçlarını ve davranışlarını temel alarak harika ürünler ortaya çıkarmışlar.

Evcil hayvanlarımıza özel tasarlanan LURVIG Serisi birçok hayvan sahibinin alışveriş listesine eklenmiş bile! Biz birkaç tane beğendiğimiz ürünü aşağıya bıraktık. Özellikle Ikea ürünlerine özel tasarlanmış ürünleri daha eğlenceli bulduk. Mesela soldaki kedinin tırmalama çalıştığı masanın ayağındaki tırmalama tahtası! Oldukça orjinal değil mi?

Siz de tüylü dostlarımız için özel hazırlanan, hem uygun fiyatlı hem de farklı tasarımlı Lurvig serisi ürünlere Ikea’nın internet sitesinden ya da mağazalarından göz atın. Bakalım sizin de beğendiğiniz ürünler olacak mı…

https://www.ikea.com.tr/iyi-fikirler/kedi-ve-kopeklere-ozel-lurvig-serisi.aspx