Kalbimdeki Patiler olarak sokak hayvanlarının beslenmesine, sağlığına, yaşamına destek olmaya çalışıyor, sahipli-sahipsiz tüm hayvanların daha sağlıklı yaşaması için bilgiler paylaşıyoruz. Yaptığımız sosyal sorumluluk projeleri ile onlara dikkat çekmeye çalışıyoruz. Bu konuda işbirliği yaptığımız firmaların artmasından ve sektör dışı olmalarına rağmen duyarlı davranmalarından mutluluk duyuyoruz.

Slimwell
Slimwell sahipsiz hayvanları unutmadı

İnsanların sağlıklı şekilde kilo vermelerini sağlamak, formlarını korumalarına destek olmak için 2015 yılında Türkiye’de doğan Slimwell Konsept markası da bunlardan biri. Amerika kökenli ancak üretimi Avrupa Birliğinde gerçekleşen FDA onaylı sağlık&güzellik cihazlarını Türkiye’ye getiren ve özellikle Amerika’da sağlık klinikleri, sporcu tedavi merkezleri ve hastanelerin bazı birimlerinde kullanılan cihazlarla kısa sürede farkını belli eden Slimwell Konsept, hayvanseverliliği ile de dikkat çekiyor.

Hazırladıkları su kapları ile Caddebostan ve çevresindeki sokak hayvanlarına yardımcı olmaya çalışan hayvansever ekip, geçtiğimiz hafta Kurtköy ormanlarında yaşam savaşı veren köpeklerin, yaşlı bir çift tarafından bakılan engelli ve yavru kedilerin ve Beşiktaş bölgesindeki sokak kedilerinin karnını doyurdu. Seray Gözler ile yaptığımız röportaj vasıtasıyla 3 farklı bölgeye toplam 500 kg mama bağışında bulunan Slimwell Konsept ailesine tekrar teşekkür ederiz.

Eğer sağlıklı kilo vermek ya da formda kalmak isterseniz tercihinizi hayvan dostu işletmeden yana kullanmanızı tavsiye ederiz!