Yurtdışında her sene 31 Ekim tarihinde büyük coşkuyla kutlanan Halloween bu sene de pet camiasında es geçilmedi. Ülkemizdeki partilerin en çok ilgi gören konseptlerinden biri haline gelen Halloween hayvan sahiplerinin de köpeklerini ilginç kostümlerle süslemesine ve bahane ile pet sahipleriyle kaynaşmasına aracılık eder oldu. Hatırlarsanız geçen sene Coco Pet Spa yaptığı Halloween Party ile büyük ses getirmişti. Köpeklerle çılgınca koşuşturmuş, sahipleri lezzetli ikramlarla sohbetin keyfine varmıştı. Hal böyle olunca Coco Pet Spa bu sene de bir parti yaptı ve Coco Pet Halloween Party 2017 ile hayvanseverleri Tarabya’da buluşturdu.

Halloween köpekleri fırtınalar estirdi!

Hayvan sahipleri, aynı geçen sene olduğu gibi, birbirinden lezzetli ikramlar, photoshoot çekimleri, bol sohbet, alışveriş derken Coco Pet Halloween Party 2017 nasıl geçti anlamadı. Yeşim Yüksel ve ekibinin özenle hazırladığı, süslediği Coco Pet Spa’da eğlence dolu anlar yaşandı. İşte o güzel Coco Pet Halloween Party 2017’den harika kareler!

Coco Pet Spa’da yapılan etkinliklerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz! Bizden söylemesi…

Fotoğraflar: Ekaterina McGee