Yeni yıla veda etmemize sayılı günler kala, Kalbimdeki Patiler ailesi olarak petler için düzenlenen yılbaşı partilerini kaçırmamaya dikkat ettik. Bu hafta sonu da uzun zamandır Levent’te hizmet veren, hayvan sahiplerinin petlerini gözleri kapalı emanet ettiği Momo Pet’in “Momo Pet Yılbaşı Partisi”ne davetliydik. Kedi ve köpeklerin, en az insanlar kadar keyifli vakit geçirdiği, güzelleştiği, bakıma girdiği Momo’nun hayvansever ekibi 2017 yılına merhaba demek için harika bir partiye imza attı.

Kalbimdeki Patiler olarak çok uzun bir ziyaret gerçekleştiremesek de geçirdiğimiz zaman diliminde çok eğlendik. Eğer o gün bizden sonra Momo’yu ziyaret etmediyseniz çok şey kaçırdığınızı söyleyebiliriz! (2017’ye girmeden önce, yeni yıl konseptleri ile renk kattıkları Momo’yu ziyaret ederek belki durumu telafi edebilirsiniz :))

Momo Pet Yılbaşı Partisi’nin en keyifli yanı sevdiğimiz hayvan sahipleriyle karşılaşmak, yeni dostluklar edinmek için bize bahaneler yaratmasıydı. İkramlar, hediyeler, sürprizler derken zaman nasıl geçmiş anlayamadığımız partiden (sadece köpekler değil tavşanlar da partinin ilgi odağıydı) harika kareleri sizler için bir araya getirdik. Kedi ve köpeklerin güzelliklerine güzellik kattıkları Momo Pet Yılbaşı Partisi’nden en özel kareler sizler için bir arada!

 

Fotoğraflar: Gökmen Şaban