her yıl 04 Nisan tarihinde kutlanan “Sokak Hayvanları Günü”ne özel, Türkiye’nin en bilinen, güvenilen pet marketi Juen Pet Market sponsorluğunda bu yıl harika bir etkinlik gerçekleştirdik. Kalbine pati izi değmiş birkaç oyuncu ile Çukurcuma’nın en keyifli cafelerinden Müz’de sokak hayvanları için seramik atölyesine katıldık.

Sıcak havalarda sokak hayvanlarının daha fazla susuz kalmaması için farkındalık yaratmak adına projeyi başlatan Veteriner Hekim Yağmur Ağcaoğlu başta olmak üzere, Melissa Yıldırımer, Yüsra Geyik, Hande Kaptan ve Hande Karamanoğulları ile #sokakhayvanlarısusuzkalmasın diye kapımızın önündeki hayvanlar için su kapları hazırladık. Her gün mama, su bulmakta sıkıntı çeken tüylü dostlarımızın özellikle sıcak havalarda daha çok suya, daha çok mamaya ihtiyacı olacağına dikkat etmek için düzenlediğimiz etkinliğimizin ilki oldukça keyifli geçti.

Her yıl sokak hayvanları için ürettiği projeler ile pet camiasında farkındalık yaratmaya çalışan Kalbimdeki Patiler ailesi olarak bu yıl da farklı bir şeyler yapmak istedik ve susuz kalmamalarına farkındalık yaratmaya çalıştık. Sıcak kahvelerimizi yudumlarken, Müz çalışanlarının keyifli sohbetiyle hazırladığımız kapların yapım aşamasında bakın nasıl görüntüler ortaya çıktı…

 

Fotoğraflar: Duygun Vural
Proje: Yağmur Ağcaoğlu
Mekan: Müz