Köpeklerin huzur bulduğu We Love Dogzzz Pet Hotel, Farmina Pet Foods öncülüğünde 04 Haziran Pazar günü hayvan sahiplerini yaza merhaba partisinde ağırladı! Yaz sıcakları henüz hem insanları hem de hayvanları bunaltmamışken, otelin keyif dolu bahçesinde harika bir parti düzenleyen Farmina Pet Foods ve We Love Dogzzz Pet Hotel ailesi yarışmalarla günü daha da renklendirdi.

Çekişmeli yarışmalar etkinliğe renk kattı

İstanbul Çekmeköy’de bulunan We Love Dogzzz Pet Hotel’de Farmina ile yaz partisi adı altında düzenlenen etkinlik hayvan sahiplerinin harika bir pazar günü geçirmesini sağladı. Koşu ve güzellik yarışmalarıyla su gibi geçen zaman hayvan sahiplerinin olduğu kadar petlerin de mutluluğuna şahitlik yaptı. Gonca Kaya’nın sunuculuğuyla düzenlenen etkinlikte, Lale Dilmen ve köpeği Prenses koşu yarışmasının birincisi, konseptleriyle fark yaratan Tuanna Çağlı ve Shot ise güzellik yarışmasının birincisi oldu. Özellikle güzellik yarışmalarında tasarladıkları konseptlerle rakiplerini zorlayan ikili bu yarışmada da birinciliği kaptırmadı. Tüm yarışmalarda ilk üçe giren hayvan sahipleri ve petleri için kupalar ve N&D mamalar hediye edildi. Sıcak pazar gününde petleriyle birlikte etkinlikte zaman geçiren, eğlenen hayvan sahipleri de unutulmadı ve Farmina Pet Foods Türkiye ailesinin sürpriz hediyeleri tüm katılımcılara verildi.

Yaza bomba gibi başlayan etkinlikte ayrıca köpek eğitmeni Savaş Keskin de yer aldı ve köpeği ile birlikte fırtınalar estirdi.

Etkinlikleri takip etmek için Farmina Pet Foods Türkiye’nin sosyal medya hesaplarını takip edebilir, bundan sonraki yarışmalar için geç kalmadan hazırlanabilirsiniz!