Mesleki gelişim ve mesleğin tanıtımı konusunda başarılı işlere imza atan Klinisyen Veteriner Hekimler Derneği, 7 Kasım Perşembe günü Kidzania Çocuklar Ülkesinde KLİVET Veteriner Kliniği’nin kapılarını açıyor.

Veteriner hekimlerin hayvan sağlığı, toplum sağlığı, gıda güvenliği, ilaç sektörü gibi ülkemizin kalkınmasındaki en önemli rollerde bulunduğunu, geleceğimizin teminatı çocuklarımıza öğretmek amacıyla yola çıkan Klivet ailesine kocaman alkış!

7 Kasım Perşembe günü Kidzania’da Veteriner Kliniği açılıyor

Hekim olmayan birçok kişinin çoğu zaman yanlış bilgilerle paylaşımlar yaptığı günümüzde doğru bilgiyi paylaşmak adına, sevgisini aşılamayı ve yaygın olarak yapılan yanlışları düzeltmeyi hedefleyen Klivet, çocuklara verilen doğru bilgilerin kısa sürede tüm aileye aktarılacağını düşünerek bir yola çıkıyor ve çocukların aktivitenin sonunda veteriner hekimlik konusunda bilinçli birer birey olarak KLİVET Veteriner Kliniği’nden ayrılmasını hedefliyor. Bilgi kirliliğini azaltmayı, doğru bilgiyi çoğaltmayı hedef edinerek yola çıkan Kalbimdeki Patiler hekimleri olarak bize düşen görev de sonuna kadar destek olmak!