Temmuz ayında Happy Dog Kennel’da Kurtköy Çocukları için bir etkinlik düzenlenmişti. Babasız kalan Golden Çetesi’ni de sahiplenen Işkın Moğol Alçı, ünlü eğitmenlerden Berker Arslan ve Ali Yeşilırmak ve sosyal medyanın sevilen ismi Gonca Kaya hayvansever dostlarla buluşmuştu! Etkinliği farklı kılan ise, katılım için herkesin en az bir paket mama almasıydı. Şimdi Kurtköy Çocukları için tekrar bir organizasyon düzenleniyor! Temmuz ayındaki etkinliği kaçıranlar, yaz tatilinde olanlar bu sefer ajandanıza tarihi not almayı unutmayın!

Farkındaysak hayattayız diyen tüm herkesi bekliyoruz!

Yaklaşan soğuk havalar, yağmur, çamur, kar hayvanları derinden etkiliyor. Ormanlardaki canları besleyen birçok insan da şimdiden önlemini almaya çalışıyor. Bir yandan beslenmeleri bir yandan sağlıkları için el birliğiyle koşuşturuyor. Eğer siz de orman çocuklarına yardımcı olmak isterseniz, 17 Eylül tarihinde Happy Dogs Kennel’da düzenlenecek etkinliğe mutlaka katılmalısınız. Saat 11:00’de başlayacak olan etkinliğin girişinde mama satışı bulunacak, böylece yanınızda sadece köpeğinizle gelmeniz yeterli olacak!

Sürpriz yarışmalar, eğlenceli zamanlar için tek yapmanız gereken Kurtköy Çocukları’na yardım için 17 Eylül tarihinde Happy Dogs Kennel’da bizlerle buluşmak!