wuufbox
Dürüst: Wuufbox olarak önceliğimiz tüylü dostlarımızı rahat ettirmek, koşulsuz sevgi gösteren aile fertlerimizi mutlu etmek.

Ufak şeylerle mutlu olmak herkesin başarabildiği bir şey değildir. Söylenen güzel bir söz, alınan ufacık bir hediyenin verdiği huzur, yaşattığı mutluluk asla paha biçilemez. Bir kutu mutluluğun öncüsü Neva Dürüst de sanırım benim gibi düşünenlerden! Eğer öyle olmasaydı ufak şeylerle hem petleri hem de sahiplerini mutlu etmeyi böylesine başaramazdı. Gelin bu mutluluk hikayesini, küçükken veteriner hekim olmak isteyen Neva Dürüst anlatsın!

Wuufbox’ı Neva Dürüst’ten dinleyin…

Küçük yaştan beri hayvanlara olan tutkum, ilerleyen yaşlarımda onlar için bir şeyler yapma ve onların hayatlarını daha da güzelleştirme imkanı sunmaya dönüşünce başladı her şey aslında… Bir kutu mutluluğu yaratmamdaki en büyük etken bu tutku oldu. 2 sene önce kaybettiğim köpeğim Luca ardında derin bir üzüntü bıraktı, bu süreçte aldığım eğitim esnasında kafamda Wuufbox projesini tasarlamaya başladım ve Luca’nın anısına yola koyuldum. Öncelik olarak da her zaman küçük dostlarımızı rahat ettirmeyi amaç edindim.  Bir kutu mutluluktaki amacımız; her ayın 15’inde veya istenilen zamanda evlere ulaştırdığımız kutularımızda, ödüller, oyuncaklar, tasmalar, giysiler ve bakım ürünlerimizle küçük dostlarımızın ihtiyaçlarını karşılarken onları sürprizlere boğmak!

Bir diğer amacımız ise; bunu yaparken elde ettiğimiz gelirimizin belli bir yüzdesini barınaklara bağışlayarak sokaktaki dostlarımıza yardım etmek. Bu konuda biraz hassasız. Çevremizde, bahçemizde ve sokağımızda yaşayan sahipsiz hayvanların da yaşama, barınma ve beslenme hakları olduğunu unutmamalıyız. Satın alma sahiplen düşüncesini her zaman destekliyorum ve elimden geldiğince, sokak hayvanlarına yaşam alanı sunmaya çalışıyorum. Herkesi biraz daha duyarlı olmaya çağırarak en azından yaşadıkları yerlerde, dostlarımız için bir kap su bulundurmalarını ve çöplerini ayrıştırarak atarak daha dikkatli olmalarını rica ediyorum. Bu hassasiyetimiz yüzünden gelirimizin belli bir yüzdesini barınaklara bağışlıyoruz. Benim için hayvanlar çok değerli. Hayvanlara iyi bir şeyler yapabilmek adına çıktığım bu yolda, Wuufbox’ı herkesin deneyimleyebileceği bir ortama çevirebilmek gerçekten mutluluk verici.

Luca’nın yeri her zaman çok başka…

Küçüklüğümden beri hayvanları çok seviyorum. Her birini çocuğum olarak görüyorum. Fakat Luca’nın yeri bende çok başka. Biz Luca’yı eşim Onur ile birlikte 3 sene önce Bursa’da bir barınaktan sahiplenmiştik, ne yazık ki belirli sağlık problemleri yüzünden bize çok erken veda etmek zorunda kaldı. Wuufbox onun anısına başlatmış olduğum bir proje olduğu için logomda da Luca’nın yüzünü kullandım, kendisinin benim için manevi değeri çok büyük. Onunla geçirdiğimiz kısa ama dolu dolu zamanlarımızı her zaman sevgiyle anıyorum.

Wuufbox
“Kutulardaki ödüller, oyuncaklar, tasmalar, giysiler ve bakım ürünleri hem petlerin ihtiyaçlarını karşılıyor hem de onları mutlu ediyor.”
Her kutu petlere özel hazırlanıyor!

Kutularımızı hazırlarken önceliğimiz sağlıklı, organik ve eğlenceli Wuufboxlar yaratmak. Sonrasında ise üyelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yaş, kilo, cinsiyet ve alerjik olduğu besinleri göz önünde bulundurmak. O ayın içerisinde özel bir gün yer alıyor ise konsept kutular oluşturup, alışa gelmişin dışında sürprizler hazırlamaya çalışıyoruz. Kendi bünyemizde ürettiğimiz, kazak, kapşonlu ve bornozlarımızı da kutularımıza dahil ediyoruz. Yalnızca bu kategoriden ürün sahibi olmak isteyenleri ise www.wuufshop.com adresimize yönlendiriyoruz. Eğer siz de petinizi her ay sürprizlerle mutlu etmek isterseniz; Wuufbox yetkililerine www.wuufbox.com veya www.wuufshop.com ‘dan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mayıs sonunda Arnavutköy’de açılacak Wuufbox Cafe’yi ziyaret ederek alışverişlerinizi deneyimleme fırsatına sahip olabilir ve hayvansever dostlarınızla kaliteli vakit geçirebilirsiniz. Bizden söylemesi!

 

 

 

 

 

2007-2012 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi'nde eğitim gören Yağmur Ağcaoğlu, Bobby ve Yosun adında iki köpek ve Bıdık adında kör kedi sahibidir. Mezun olduktan sonra hayvan sağlığı dergilerinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptıktan sonra Kalbimdeki Patiler sitesini kuran Ağcaoğlu, yaptığı sosyal sorumluluk projeleri ile dikkat çekmektedir. Ayrıca çocuklar için hazırlanmış ilk Köpek Irkları-1 çocuk kitabını çıkarmıştır.