Hayatımıza yeni bir şeyler katarken şüphesiz araştırır, öğrenir, inceler ve içimize gerçekten sinerse yeniliğe kendimizi kaptırırız. Alıştığımız düzeni, eşyayı, rutini bozmak her zaman kolay olmaz. Bazen üşenir, bazen kolaya kaçarız. Ama gerçekten eminsek o yenilik hayatımıza renk, neşe, huzur, mutluluk katar. Peki kendimiz için yenilikler yaparken düşündüğümüz, incelediğimiz kadar petlerimiz için de aynı hassasiyeti gösteriyor muyuz? 

Özellikle son zamanlarda kedi ve köpekler üzerine üretilen, piyasaya sunulan ürünler çoğaldı. Bu yüzden hayvan sahipleri olarak karar vermekte, yeni ürünleri denemekte şüpheye düşüyoruz. Bazen alışkanlıkları değiştirmek istemiyor, bazen de yeniliklerden korkuyoruz. İşte bu şüphelere son verecek, gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz harika bir kedi kumu piyasada! Natural Bastet! 

Bir veteriner hekimi olarak şunu söyleyebilirim ki, birçok kedi sahibi kumdan muzdarip olmuştur. Ya etrafa saçılmıştır, ya kedisinin patilerine yapışmıştır ya da kokusuyla ev sahiplerini rahatsız etmiştir. Natural Bastet’i diğer kumlardan ayıran ise, tüm bu şikayetleri tek bir ürünle yok etmesi! İşte mucizevi kedi kumu diye adlandırdığım bu doğal, kokusuz, organik ürünün hikayesi:

Ünlü oyuncu Ferhat Yılmaz da Natural Bastet kedi kumunu kullanan ve memnun kalan hayvan sahipleri arasında!

Başarının anahtarı ekip ruhu!

Sadece dört başarılı, hayvansever kişinin aklı, kalbi, emeği ve üretimi ile ortaya çıkan Natural Bastet, adını Mısır mitolojisinden alıyormuş meğer. Ürünün kurucularından Gonca Hanım, “Bastet; Mısır Mitolojisinde Kedi Tanrıça diye geçer ve girdiği her yere neşe, huzur, bereket ve sağlık götürür. Biz de Natural Bastet markasını oluştururken, girdiğimiz her eve kokusuz, mutlu ve sağlıklı olmayı amaç edindik. İstedik ki evlerdeki kedi kumu kokusu şikayetleri son bulsun. Temizliğe düşkün kedilerimiz de tuvaletlerini yaptığında mutlu olsun istedik. Bu yüzden ürün üzerinde çok düşündük, çok çabaladık.” diyerek sözlerine başlıyor. 

“Öncelikle anlatmaya ben değil biz olarak başlamak istiyorum. Çünkü biz muazzam bir ekibiz. 3+1 olarak iş hayatımıza ortak kararlarla devam ediyoruz ☺ Kişisel meraklarımız ve zaman içinde gelişimlerimizle şirket içindeki pozisyonlarımız belirdi aslında. Şule; bizleri en iyi şekilde yönlendiren ve finans konularında muazzam becerileri olan, disiplin abidemiz. Merve; sosyal medya kullanımı konusunda etkin ve müthiş başarılı, dijital pazarda yapmış olduğu araştırmalar ise marka değerimizi günden güne arttırıyor. Arif; hayal gücü ile ürünü ön plana çıkaracak tüm görselleri hazırlama konusunda hepimiz Arif Fanlarıyız ☺ Reklam, dağıtım, geri bildirimler ve daha birçok alanda şirketimizin deli fişeğidir kendisi. Ben de, uzun yıllara dayanan pazarlama serüvenim ile Natural Bastet’in hizmet ve pazarlama alanında çalışmaya koşullanmış bir hayvanseverim. 

Dördümüzün hayvan sevgisi, çalışma azmi, titizliği, iş disiplini birleşince çam ağacından elde edilen, doğal bir ürün olarak piyasaya sunduğumuz Natural Bastet’in ortaya çıkmasını sağladı.

Peki, ürünü piyasaya sunarken hangi özellikleri ön planda tuttunuz? 

Öncelikle antialerjenik olmasını! Bildiğiniz gibi piyasadaki kumların en önemli sorunlarından biri tozutmasıdır. Bu toz solunumla birlikte hem kedilerde hem de aynı ev içinde yaşayan kişilerde alerjik reaksiyonlara sebep olmaktadır. Natural Bastet “Sıfır Toz” yapısı sayesinde hem kedilerimizde hem de bizlerde alerjik reaksiyonu ortadan kaldırıyor. 

Dünya Sağlık Örgütü’nün (WHO) uzun yıllardır yayınladığı Kedi Kumlarıyla ilgili makalelerde, Bentonit ve Slica kumların hem hayvan sağlığına hem de insan sağlığına çok ciddi tehditler oluşturduğuna yönelik yayınlar yapmıştır. Avrupa’da ve Amerika’da kedi kumu kullanımı %80 oranında çam ağacından elde edilen kum çeşitlerine geçmiştir. Türkiye’de Natural olarak üretilen nerede ise hiçbir ürün bulunmamaktadır. Natural olmayan kumların bulunduğu evlerde yaşayan herkes sağlık tehditleri ile karşı karşıyadır. Natural Bastet Kedi Kumu önce sağlık diyerek, toplumumuzu Natural ürünler konusunda bilgilendirmeye devam etmektedir.

Bir diğer özelliğimiz de anti-bakteriyel olması. Çünkü Natural Bastet Kedi Kumu dipte topaklaşmaktadır. Kedilerimiz tuvaletlerini yaptığı anda idrar aşağı nüfus eder ve “sızma” olmadan dipte topaklaşır, hava ile temas etmediği için bakteri üretmez.  

www.naturalbastet.com internet sitesinden, @naturalbastet “instagram”, Natural Bastet “Facebook” hesaplarından, 0530-265.01.30 whatsapp sipariş hattından 18 saat boyunca canlı destek ekibinin bilgilendirmeleriyle temin edebilirsiniz.

Natural Bastet ekibi diyor ki!

Artık Türkiye’de hem kedilerimizin hem de bizlerin sağlığını ciddi tehdit eden ürünleri bırakıp, Natural ürünleri tercih etmeliyiz. Natural Bastet Kedi Kumları olarak, bu konuda tüm bilgilendirmeleri en doğru şekilde bizlere ulaşan herkese vermeye gayret ediyoruz. Bizi diğer kumlardan ayıran en önemli özelliğimiz Natural oluşumuz ve zehirli hiçbir gaz salınımı olmamasıdır. Diğer önemli özelliğimiz bütçeyi düşünüyor oluşumuz. 7 Litre Natural Bastet Kedi Kumunun kullanım süresi 7 Hafta (1 Kedi için) diyoruz. Bu konudaki iddiamızı da çok sesli dile getiriyoruz. Ağaç kesmiyoruz. Bilakis kesilmiş ve işlenmiş ağaçların talaşını alarak geri dönüşüm ♻ yapıyoruz ve doğayı koruyoruz. Hayvanları, doğayı seviyoruz. En kısa sürede sosyal farkındalık projemiz de başlayacak. Şimdilik sadece ismini paylaşmak istiyoruz, çünkü bunun üzerine çok çalışıyoruz ve her gün biraz daha geliştiriyoruz. Bizi takip etmeye devam edin “1 Yılda 1 Milyon Bağışçı“ ile NATURAL BASTET çok güzel işler başaracak 🙌

2007-2012 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi'nde eğitim gören Yağmur Ağcaoğlu, Bobby ve Yosun adında iki köpek ve Bıdık adında kör kedi sahibidir. Mezun olduktan sonra hayvan sağlığı dergilerinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptıktan sonra Kalbimdeki Patiler sitesini kuran Ağcaoğlu, yaptığı sosyal sorumluluk projeleri ile dikkat çekmektedir. Ayrıca çocuklar için hazırlanmış ilk Köpek Irkları-1 çocuk kitabını çıkarmıştır.